kryvbas-v-menshosti-perehrav-mynai-ta-povernuv-sobi-pershu-skhodynku-chempionatu-ukrainy

"Кривбас" в меншості переграв "Минай" та повернув собі першу сходинку чемпіонату України

• 46174 переглядiв

Кривбас повернув собі перше місце в УПЛ після перемоги над Минаєм з рахунком 1:0, незважаючи на те, що грав удесятьох з 87-ї хвилини.

Криворізький "Кривбас" завдяки перемозі на виїзді над закарпатським "Минаєм" (1:0) повернув собі перше місце в таблиці УПЛ, пише УНН.

"Кривбас" у 15 турі УПЛ на виїзді зустрічався з "Минаєм". Гра проходила на стадіоні "Минай" і завершилася перемогою "Кривбаса" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі забив 21-річний Віктор Блізніченко на 64 хвилині. Асистував Блізніченку Олег Кожушко.

З 87 хвилини матчу "Кривбас" грав у меншості. Другу жовту картку отримав Юрій Вакулко.

Завдяки перемозі над "Минаєм", "Кривбасу" вдалося повернути собі перше місце у турнірній таблиці, можливо, і не надовго, адже має однакову кількість очок з командою "Дніпро-1", який має гру в запасі. "Минай" з 6 балами залишився на останній сходинці.