“Укрпошта продовжує дивувати та запроваджувати зручні та сучасні сервіси для наших громадян. Лише за неповні пів року роботи послуги з доставки ліків у відділення або додому, українці замовили близько 115 тис. посилок. Щоденна кількість відправок за цей період зросла більше ніж у 2 рази. У середньому Укрпошта здійснює доставку близько 1000 посилок з медикаментами на день. Радий, що у впровадженні цієї важливої послуги для людей зростає не лише її попит, а й кількість партнерів-аптек з широким асортиментом ліків за доступними цінами. Вдячний всій команді Укрпошти та її керівнику Ігорю Смілянському за реалізацію таких чудових ініціатив для комфорту і здоров’я кожного”, - зазначив очільник Міністерства.
Вказано, що найбільшу кількість медикаментів було надіслано у липні – майже 30 тисяч посилок. Лідери за об’ємами доставки у розрізі регіонів – Хмельницька, Одеська, Харківська, Дніпропетровська, Рівненська та Львівська області.
За інформацією партнерських мереж аптек, найпопулярнішими медикаментами для доставки через Укрпошту стали препарати для лікування і профілактики серцево-судинних захворювань, заспокійливі, а також парацетамол. У липні-вересні до цього переліку додалися гормональні медикаменти, препарати для лікування шлунково-кишкового тракту та противірусні, що обумовлено початком осіннього сезону.
“Загалом 34% посилок із ліками ми доставили у міста, а 66% – в села та райцентри. Для більшості із віддалених населених пунктів Укрпошта – єдина можливість отримати ліки та ще й за вигідними цінами, які пропонують наші партнерські аптечні мережі. Національний поштовий оператор має майже 11 тис. відділень, які покривають усю території країни, а отже, із запуском послуги – 100% населення отримали можливість придбати ліки за вигідними цінами із доставкою додому”, - відмітив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.
На старті послуги з доставки ліків у квітні Укрпошта працювала лише з одним партнером – онлайн-сервісом. Сьогодні ж національний поштовий оператор співпрацює з 50 аптечними мережами та сервісами.
Нагадаємо, 17 вересня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №3615-1 щодо е-торгівлі ліками.