Поставки коньяку в усьому світі зростають чотири роки поспіль, йдеться у повідомленні BNIC.
"Завдяки хорошим результатам сектору, виробники коньяку впевнені у своїх майбутніх перспективах і продовжують інвестувати і розвивати продукт", - повідомив з цього приводу віце-президента BNIC Крістоф Форгет.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні вироблятимуть коньяки за новими правилами
За даними організації, у грошовому вираженні експорт французького коньяку виріс на 5,4%. Коньяк експортується з Франції більш ніж у 150 країн. Найбільше продукції було поставлено до США, Сінгапуру і Китаю.
Нагадаємо, за даними ВООЗ, Європа є найбільш "питущою" частиною світу.
Також нагадаємо, Україна нарощує обсяги експорту свого алкоголю до ЄС. Тим часом, на вітчизняному ринку спиртного спостерігається занепад легального бізнесу і зростання тіньового сегменту.
Офіційні виробники алкоголю констатують бездіяльність влади у питаннях протистояння нелегальному ринку вже не перший рік. Держбюджет, тим часом, щорічно недоотримує від алкогольної промисловості близько 10-12 млрд грн.
"Для того, щоб змінити ситуацію, потрібна чітка і системна державна політика в спиртовому і алкогольному сегменті", - говорить голова ради директорів Beverage Trading Company Ольга Івушкіна.
За її словами, головна проблема сьогодні - це податкова складова, розмір якої не відповідає можливостям ринку.
"Акцизи потрібно привести до тверезих і обгрунтованих розмірів", - вважає вона.
Додамо, що за рік алкоголь в Україні подорожчав на 11%.