Зокрема, забороняється виділяти кошти на військову співпрацю з Росією, поки Москва не виконає низку умов. Серед цих умов названі передача Криму Україні, дотримання мінських угод і "відмова від агресивних дій, що загрожують суверенітету і територіальної цілісності України".
Також заборонено виділяти кошти на будь-які дії, які визнавали б російський суверенітет над Кримом.
Крім того палата представників виділила, як і очікувалося, 350 мільйонів доларів на військову допомогу Україні, половина з яких може бути отримана Києвом лише після повідомлення Пентагону про те, що в Україні успішно проводять реформи у сфері оборони.
Також палата представників схвалила витрати в 4,3 мільярда доларів на боротьбу з "російською агресією".
Гроші було запропоновано виділити "на політичну, економічну і публічну дипломатію, а також військову підтримку, спрямовану на вибудовування опірності і скорочення уразливості перед російською агресією серед союзників по НАТО і країн-партнерів в Європі, Євразії та Центральної Азії".
У законопроекті також йдеться, що Росія "продовжує демонструвати намір розширити сферу впливу і обмежити вплив Заходу в регіоні і в глобальному масштабі", що вимагає "стримування агресії з боку уряду Російської Федерації з тим, щоб розширити регіональну і глобальну безпеку і стабільність".
Законопроект був раніше прийнятий сенатом. Після остаточного узгодження тексту, який може потребувати додаткових голосувань, законопроект надійде на підпис президентові Бараку Обамі.