Так, оперативники спецслужби задокументували, що один з керівників держпідприємства у порушення умов договору оренди з бізнес-структурою розірвав його в односторонньому порядку.
Комерсанти звернулись до суду, всі рішення якого посадовці Державного експертного центру ігнорували. У результаті суд наклав штрафні санкції на держпідприємство у розмірі 1,4 мільйона гривень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОЗ реєструвало ліки проти ботулізму без відповідних документів – розслідування
Під час досудового слідства правоохоронці встановили, що через неналежне виконання своїх службових обов’язків та несумлінне ставлення до них, керівництво ДП "Державний експертний центр МОЗ України" вчинило службову недбалість, що призвело до неефективного використання ввіреного майна, та як наслідок нанесення матеріальної шкоди держпідприємству на суму понад 1,4 мільйона гривень. Ці висновки підтверджено ревізією Держаудитслужби та висновками судово-економічної експертизи.
Наразі одному з керівників держпідприємства оголошено підозру в скоєнні злочину передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для встановлення всіх винних осіб та притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Нагадаємо, 16 липня у МОЗ заявили, що слідчі СБУ вручили підозру керівнику Державного експертного центру МОЗ Тетяні Думенко.