За словами першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, 99% перевірок бізнесу сьогодні фіксують порушення.
"Рішення, яке ми пропонуємо, дозволить прозоро оцінювати ризики, які має той чи інший суб'єкт господарювання та перевіряти лише найризиковіші об'єкти з метою усунення правопорушень, а не накладення санкцій. Саме накладення санкцій і формування накладення санкцій тягне за собою ту систему, яка сьогодні є недоцільною й неефективною і носить корупційні позиції", - зазначив він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дерегуляція бізнесу: в уряді пообіцяли переглянути ще 5 тисяч актів
С.Кубів зазначив, що запропоновані методики розроблення критеріїв передбачають бально-рейтингову систему оцінки ступеня ризику суб'єктів господарювання.
Також, за його словами, уряд схвалив Концепцію реформування інституту саморегулювання в Україні. Це потрібно тому, уточнив він, що бізнес сьогодні фактично усунений від регулювання свого ринку, а органи держвлади витрачають великі ресурси на виконання функцій з регулювання господарської діяльності.
"Концепцією фактично покладено початок становлення єдиної держполітики саморегулювання в Україні", - зазначив перший віце-прем'єр.
Крім того, члени уряду схвалили питання реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року.