Деталі
Аналітики ISW зазначають, що 4 березня загарбники провели одну обмежену атаку та вкотре зазнали невдачі.
“Українські офіційні особи повторили, що українські сили контролюють ситуацію в Бахмуті, але відзначили, що обставини стають дедалі складнішими, і що ПВК „Вагнер“ залучила свої найпередовіші та підготовлені елементи до штурмових операцій у цьому районі”, — зазначають фахівці ISW.
Також аналітики додають, те, що ворог постійно намагається проводити штурми, не означає, що йому вдасться найближчим часом оточити Бахмут чи тим більше захопити місто. В Інституті вивчення війни також пояснюють, що українські сили надалі можуть утримувати свої позиції в Бахмуті, а навіть якщо раптом вирішать відійти з міста, то зможуть зробити це контрольовано й точно не потраплять в оточення.
“Російські окупанти зазнають значних втрат під час просування (у районі Бахмута — ред). А оцінка українців стосовно того, що вони зможуть змусити атаки рф завершитися поблизу їхніх поточних позицій, збалансована з ризиком втрати доступу до основних шляхів відведення, ймовірно, керуватиме рішенням залишитися або відступити”, — йдеться в повідомленні ISW.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ISW розповіли про можливий відхід українських військ з деяких районів Бахмута