Цитата
"Для поновлення сільськогосподарської інфраструктури країни і підвищення врожайності близько 15% компаній почали активно впроваджувати сільськогосподарські інновації, купуючи рішення як зарубіжних, так і вітчизняних технологічних стартапів. Багато також розробляють власні рішення, і, за даними асоціації AgTech Ukraine, кількість сільськогосподарських стартапів в Україні зросла до більш ніж 80", - пише Івченко.
Деталі
Він вважає, що саме впровадження інновацій допоможе не тільки Україні, але і всьому світу в протистоянні незворотним змінам клімату, викликаним стрімким демографічним зростанням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна як аграрна наддержава: нардеп Івченко про біопаливо з кукурудзи, боротьбу за маленького фермера і плани на міністерське крісло
"Всі ці досягнення відбуваються якраз вчасно, щоб протистояти найбільшій загрозі, з якою в даний час стикається людство (...) - потенційній незворотній зміні клімату. За прогнозами до 2050 року, всього за 30 коротких років, населення світу збільшиться до такого розміру, що для того, щоб його прогодувати буде потрібно на 70% більше їжі. Цей демографічний вибух посилюється екологічними змінами у сільському господарстві, оскільки кількість сільськогосподарських земель щорічно зменшується. Забруднення грунту важкими металами, радіоактивними відходами та пестицидами загрожує біорізноманіттю, знижує якість продуктів харчування і здійснює негативний вплив на здоров'я людини", - наголошує нардеп.
Тому перехід на відновлювані екологічні джерела енергії, а також повсюдне впровадження інноваційних технологій є, в тому числі ключем до майбутнього процвітання України як аграрної наддержави, вважає Вадим Івченко.
Доповнення
Нагадаємо, раніше нардеп Івченко розповів про прогрес України у виробництві біогазу та його перспективи.