Так, перші публічні слухання почнуться в середу, 13 листопада, з показань тимчасового повіреного в справах США в Україні Білла Тейлора і заступника помічника держсекретаря США Джорджа Кента. Обидва висловили стурбованість з приводу спроб особистого адвоката президента Трампа Руді Джуліані та інших американських дипломатів чинити тиск на Україну з метою оголосити про розслідування проти політичних конкурентів президента США.
Крім того, Комітет проведе два слухання у вівторок, 19 листопада, і два - в середу, 20 листопада. Одне слухання відбудеться у четвер, 21 листопада.
На слуханнях повинні з'явитися:
- ранок вівторка: Дженніфер Вільямс і Александр Віндман;
- вівторок у другій половині дня: Курт Волкер і Тім Моррісон;
- ранок середи: Гордон Сондленд;
- середа в другій половині дня: Лора Купер і Девід Хейл;
- четвер: Фіона Хілл.
Показання ця вісімка повинна дати після того, як на цьому тижні ще три посадових особи дадуть свідчення Комітету, в результаті загальна кількість чиновників, які будуть давати публічні свідчення, становитиме 11 з 15 свідків, які давали свідчення за закритими дверима.
Нагадаємо, у межах процедури імпічменту Трампа низка комітетів при Конгресі США провела закриті слухання свідків двосторонніх розмов і взаємин між топ-чиновниками з України та США.
Згодом ці свідчення почали робити публічними. Так, 4 листопада в США оприлюднили першу стенограму свідчень у справі про імпічмент, тоді свідчення надала колишня посол США в Україні Марі Йованович. На наступний день, 5 листопада, - Конгрес США оприлюднив повний текст свідчень колишнього спецпредставника США по Україні Курта Волкера і посла США в ЄС Гордона Сондленда. А 6 листопада - свідчення в межах процедури імпічменту надав тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор. 7 листопада Конгрес опублікував свідчення заступника помічника держсекретаря США Джорджа Кента.
Додамо, у Білому домі, своєю чергою, вважають, що резолюція про імпічмент Трампа не змінює нелегітимної суті самого процесу імпічменту.