"Стаття, інкримінована президенту (Ющенку – ред.) передбачає, окрім тюремного ув'язнення від 7 до 12 років, конфіскацію майна. Відповідно, на слідчого покладається обов’язок вжити заходів щодо забезпечення можливої конфіскації. Це невелике обмеження. Оскільки інкримінована 191 стаття – "корисливий злочин" – ще передбачає санкцією конфіскацію", - сказав Радіонов.
Він зазначив, що на слідчого покладається обов’язок вжити всіх можливих заходів для відшкодування можливої шкоди: оскільки внаслідок відчуження урочища Межигір’я державним інтересам була заподіяна значна шкода, це зокрема "стало причиною звернення до суду з клопотанням про арешт майна".
"Ми користуємося загальнодоступними реєстрами нерухомості, транспортних засобів, іншого майна, яке реєструється. …скрізь, де фігурує прізвище Ющенка або де ми змогли довести, що він є де-факто бенефіціарним власником цього майна, все стало предметом звернення про арешт", - зазначив він.
Співрозмовник зауважив, що рішення щодо арешту майна президента судом ще не прийняте.
"Є "представники Феміди", які мають не дуже багато спільного з цією професією по суті тих рішень, які вони приймають. Суддя Підпалий в низці незаконних рішень, які, на нашу думку, прийняті з порушеннями, що стало предметом нашого не тільки судового оскарження таких рішень. З ним неодноразово приймалися рішення у справі Калєтніка (екс-голови Державної митної служби Ігора Калєтніка - ред.), ...у справі щодо колишнього віце-прем’єра Андрія Клюєва. Тобто рішення, що були і оскаржені, і стали предметом звернення до Вищої ради правосуддя. Не знаю, наскільки випадковим є такий розподіл, що саме йому дісталося клопотання. Наразі саме він має розглядати", - сказав він.
Нагадаємо, у червні Генеральна прокуратура України повідомила про підозру третьому президенту України Віктору Ющенку у зловживанні службовим становищем та заволодінні державним комплексом "Межигір’я".