Цитата
“Ми обмежили ці рекламні аккаунти від показу будь-яких додаткових оголошень, і будемо впроваджувати автоматизовані правила для попереджувального маркування будь-яких створюваних нових оголошень і включення в них роликів, що порушують цільові сторінки та/або порушують відео, які ми вже бачили, — йдеться у відповіді віце-президента Google Карана Бхатіа. — Це означає, що будь-які новостворені оголошення, що вказують на ті самі цільові сторінки або відео, не будуть з’являтися на наших платформах”.
Деталі
Бхатіа також запропонував провести зустріч між командами офісу Тихановської та Google, щоб обговорити, як уникнути подібних ситуацій у майбутньому.
У листі, надісланому виконавчому директору Google 21 грудня, Тихановська навела на приклад більш як 40 рекламних оголошень у сервісі YouTube з допитами, зокрема речника оператора мобільного зв’язку А1 Миколу Бределєва, якого затримали 10 грудня в Мінську. Вона закликала компанію вжити заходів, щоб припинити демонстрацію таких роликів, зазначивши, що примусові показання відповідно до Конвенції ООН проти катувань кваліфікуються як тортури.
Майже 1000 людей у Білорусі визнано політв’язнями
Тим часом кількість політв’язнів у Білорусі продовжує зростати. У грудні 2021 року їх побільшало на 82 особи, повідомив 1 січня білоруський правозахисний центр “Весна”. Загалом у в’язницях зараз утримуються 970 політв’язнів, у тому числі члени “Весни” та голова організації Алесь Біляцький.
Влада Білорусі заперечує наявність політв’язнів у країні. Олександр Лукашенко стверджує, що у Білорусі немає жодного політичного ув’язненого.