“На зустрічі з віце-прем’єром Кістіоном В.Є. висловив думку, що „Нафтогаз“ поставив свої кулуарні чвари вище інтересів робітників і їх сімей, а потім намагався ввести українців в оману розповсюдженням неправдивої інформації, мовляв модернізація ГТС не доцільна, оскільки росіяни уклали угоду на побудову „Турецького потоку“.
Можливо це премії членів правління НАКу, які вони собі виписують, настільки вдарили в голови, що „Нафтогаз“ одноосібно вирішує, що краще цілій країні? Можливо в „Нафтогазі“ краще за президента знають, які транзитні гарантії давати європейським партнерам і як будувати зовнішню енергетичну політику?
Я не говорю вже про те, що своїми діями „Нафтогаз“ ставить на межу виживання всю промисловість Сумщини та десятки тисяч членів сімей робітників нашого НПО.
Як голова Сумської ОДА я робив все від мене залежне, аби заспокоїти наших робітників і дати їм можливість працювати і заробляти, однак горе-управлінців з „Нафтогазу“ не цікавлять долі простих людей, оскільки живуть вони в зовсім інших фінансових умовах”, — написав він.
Водночас, М.Клочко звернувся до Президента України Петра Порошенка та до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із закликом захистити робітників Сумщини та не дати знищити промисловий потенціал регіону.
“Я звертаюсь до Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана — захистіть робітників Сумщини! Не дайте знищити наш промисловий потенціал!
Переконаний, рішення про відмову від модернізації компресорних станцій нашої ГТС слід скасувати, а у випадку неможливості зробити це — негайно провести нові тендери.
Я впевнений, що їх результати знову підтвердять — наші виробники найкращі!”, — написав він.
Нагадаємо, “Нафтогаз” відмінив тендер на модернізацію української ГТС, який виграло Сумське НПО.
При цьому, за словами Ю. Тимошенко, кожен член правління “Нафтогазу” отримаю 13 млн грн премії.
Також нагадаємо, за словами експерта Д.Марунича, керівництво “Нафтогазу” блокує реформування компанії.
“На жаль, я спостерігаю, і не тільки я, що сучасне керівництво „Нафтогазу“, яке прийшло під гаслами, що ми його розділимо, навпаки гальмує цей процес, щоб зберегти контроль над фінансовими потоками”, — сказав він.