gol-ronaldu-podaruvav-yuventusu-peremogu-v-odnomu-iz-tsentralnikh-matchiv-seriyi-a

Гол Роналду подарував "Ювентусу" перемогу в одному із центральних матчів Серії А

• 9908 переглядiв

КИЇВ. 28 січня. УНН. Римське “Лаціо” на домашній арені “Олімпіко” зазнало поразки на останніх хвилинах матчу від “Ювентуса”, повідомляє кореспондент УНН.

В середині тайму Корреа наважився на постріл з напрочуд дальньої дистанції, але йому трохи не пощастило. Автогол від Джана допоміг “орлам” захопити лідируючу позицію в таблиці, але забиті м’ячі Канселу (74 хв) і Роналду з пенальті (88) призвели до чергових трьох очок туринців — 2:1.

Зауважимо, що римляни з 32 очками зазнали другої поспіль поразки в Серії А та вже опустилися в ній на 8-й рядок. “Ювентус” — одноосібний лідер (59 пунктів).

Також додамо, в матчі “Мілан” — “Наполі” головний арбітр зафіксував нульову нічию.

Як повідомляв УНН, Роналду заплатить штраф в 19 млн євро за ухилення від податків.