"В українському футболі є конфлікт, про який всі говорять, але який намагаються не озвучувати публічно. Однозначно. Але я уникну подальших коментарів, бо це буде некоректно: один із представників цього конфлікту був депутатом і колегою у попередньому скликанні, а інший - є колегою у цьому скликанні. Але дивним є той факт, що ТСК працює у закритому режимі і депутатів, які допущені до роботи, попереджають про нерозголошення інформації, яку вони отримають під час засідань", - сказав він.
Нардепи, які входять до складу ТСК, повинні працювати вкрай обережно, продовжив Величкович.
"Нехай розслідують, але пам'ятають, що сьогодні надважливо не дестабілізувати підготовку українських збірних футбольних команд до важливих міжнародних матчів", - додав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рябошапка розповів про політичний підтекст роботи "футбольної" ТСК
Нардеп також розповів про ініціативу фракції долучити до складу футбольної ТСК свого представника.
"Ми думаємо, що Європейська Солідарність подасть свою кандидатуру, бо нашого представника там поки що немає", - додав Величкович.
Нагадаємо, ТСК запрацювала наприкінці минулого року, і лобіював її створення депутат від ОПЗЖ Григорій Суркіс. Так, принаймні, вважає народний депутат від “Слуги народу” Георгій Мазураш.
Також нагадаємо, що Григорій Суркіс до отримання депутатського мандату був футбольним функціонерам, однак, у 2015 році президентом ФФУ (тепер УАФ) було обрано Андрія Павелка. Згодом, Суркіс втратив свій футбольний пост і в УЄФА, де Павелко, натомість, отримав посаду члена Виконкому.