Цитата
"Загалом до "Гвардії наступу" на сьогодні подали заявки більше 8 тисяч добровольців. Усі вони будуть проходити співбесіду та перевірки", - наводить слова Клименка пресслужба.
"На цей момент найбільше добровольців записалося в Національну гвардію, але там і більше бригад. У Нацгвардії шість бригад, в Нацполіції – одна та поки що одна - у Держприкордонслужбі. Набір триватиме 60 днів. Це не сталий процес, ми з кожним добровольцем проводимо співбесіду, військово-лікарську комісію, перевіряємо його фізичні та ментальні здібності і проводимо спеціальні перевірки. Оскільки ті особи, які йдуть на службу, не можуть мати судимостей", - сказав Клименко.
Деталі
Він зазначив, що рекрутинг відбувається за принципом індивідуального підходу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Силовики розповіли про принципи формування штурмових бригад "Гвардія наступу"
"Доброволець, який заповнює анкету, приходить в ЦНАП, на сайті або по «гарячій лінії», він пише спеціалізацію і сам обирає бригаду. Коли приходить на співбесіду, доброволець каже, що може управляти танком або БТРом, або він снайпер, або - лікар. Ми індивідуально підходимо до кожного. До того ж якщо доброволець обирає розвідку – ми його випробовуємо, якщо мінометний підрозділ – він буде вчитися стріляти з міномету", - розповів Клименко.
Він також додав, що "Гвардія наступу" буде орієнтована на звільнення території: "Ми будемо працювати на наступ. Поки ЗСУ обороняють рубіжи, ми готуємось до визволення наших територій".