"Наша позиція ніяк не змінилася, ми продовжуємо кампанію максимального тиску. США все ще виступають за продовження санкцій, світ виступає за продовження дії обмежень", - сказала вона. "Кожен раз, коли у нас є можливість переговорити з іншими країнами ми говоримо про продовження підтримки режиму санкції відносно КНДР, поки не буде здійснена повна денуклеаризація", - заявила Нойєрт. За її словами, РФ і Китай "підтримують продовження санкційного тиску, але можуть робити більше".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держсекретар США звинуватив Росію в спробах підірвати режим санкцій Радбезу ООН щодо КНДР
2 червня 2018 року в Сінгапурі пройшла перша в історії зустріч лідерів США і КНДР. За її підсумками американський лідер Дональд Трамп та його північнокорейський колега Кім Чен Ин прийняли спільну заяву. У ній Пхеньян оголосив про готовність піти на повну денуклеаризацію Корейського півострова, а Сполучені Штати зобов’язалися у відповідь надати КНДР гарантії безпеки. Проте наміри сторін у підсумковому комюніке сінгапурського саміту не конкретизовані.
У грудні 2017 року РБ ООН одноголосно прийняла резолюцію про чергове посилення санкцій проти КНДР у відповідь на проведене країною 29 листопада випробування балістичної ракети. Документ ввів нові обмеження на поставки сирої нафти і продуктів нафтопереробки, а також вимагає від усіх країн вислати північнокорейських трудових мігрантів протягом 24 місяців. Резолюція також передбачає інші обмеження, що стосуються поставок до КНДР промислового обладнання, важкої техніки і транспортних засобів.