Проєкт реалізувала компанія МХП у співпраці із стратегічним партнером - благодійним фондом "МХП-Громаді" на базі ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей», в межах Всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!».
Спільними зусиллями із Ржищівською громадою, жителями населеного пункту, місцевим бізнесом та іншими закладами освіти для учасників освітнього процесу було облаштувано укриття. Сума співфінансування від благодійного фонду становить 100 тис. грн.
«Спершу карантин, а потім повномасштабна війна. Під час однієї з атак навесні цього року шахеди влучили у два гуртожитки та навчальний корпус закладу освіти, частково зруйнувавши будівлю. Тому для учасників освітнього процесу облаштування укриття у їхньому ліцеї - довгоочікувана подія. Відтепер вони зможуть зустрітися з друзями та вчителями не онлайн, а наживо. Зможуть знову сісти за парти, а не за гаджети. Цей проєкт – вдалий приклад партнерства соціально відповідального бізнесу, місцевої влади та громади у сфері безпечної освіти наших дітей. Мрії дітей повинні збуватися», - переконаний представник благодійного фонду Зіновій Лялюк.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Час діяти, Україно!": маленьке село на Київщині створило власний музей
Додамо
Конкурс “Час діяти, Україно!” триває четвертий рік поспіль. Рекордну кількість заявок для участі у конкурсі було подано цього року - 837.
“Цьогоріч активно подавалися ініціативи від благодійних та громадських організацій - це 151 проєкт. Чимало пропозицій націлені на розвиток громадських просторів, освітніх та медичних проєктів, інфраструктури в малих містах та селах. Експерти конкурсного комітету також відзначили ініціативи, що направлені на реабілітацію й збереження традицій та культурної спадщини”, - додає керівник національних проєктів благодійного фонду “МХП-Громаді” Володимир Панченко. Бюджет конкурсу становить майже 13 млн грн. Грантовий конкурс охоплює 12 областей України.
Довідка
“МХП-Громаді” - український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія - комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.