“На цей момент не розглядаються пропозиції щодо нових атак, оскільки, дякувати Богу, режим Асада не настільки дурний, щоб здійснити чергову атаку із застосуванням хімічної зброї”, — сказав Б.Джонсон.
Однак він зазначив, що Британія вивчатиме “варіанти” зі своїми союзниками, якщо режим Асада проведе хімічну атаку проти свого народу.
Як повідомляв УНН, 14 квітня США, Велика Британія і Франція завдали авіаудари по трьох цілях, пов’язаних з сирійської програмою створення хімічної зброї. Таким чином країни відповіли на застосування хімічної зброї 7 квітня в місті Дума.
Нагадаємо, представники благодійної організації “Білі каски” раніше повідомили, що 7 квітня під час атаки сил режиму Асада в районі Східна Гута було застосовано хімічну зброю. За їхніми даними, з вертольота була скинута бочкова бомба з хімікатами. У ВООЗ повідомили, що близько 500 осіб могли постраждати від хіматаки на Думу.
Сирія спростувала повідомлення про хімічну атаку в Східній Гуті, назвавши їх дезінформацією, покликаною перешкодити сирійської армії в справі відновлення контролю над цим регіоном.