За даними агентства, вони були з дев’яти міст: Сент-Луїса, Луїсвілля, Окленда, Індіанаполіса, Давенпорта, Міннеаполіса, Омахи, Детройта і передмістя Чикаго.
Також десятки людей було поранено, повідомляє видання.
АР зібрало інформацію про людей, які загинули під час протестів і опублікувало деталі про те, ким вони були при житті. Так, в Луїсвіллі в перестрілці було вбито власника барбекю-ресторану Девіда Макаті. Він загинув в той момент, коли поліція і Національна гвардія під час розгону натовпу відкрили вогонь. Видання повідомляє, що таким чином поліція відреагувала на постріли.
У Девенпорт померли двоє людей: 22-річна Італія Келлі, яка загинула в той час, коли покидала територію протесту, також в окремому інциденті загинув чоловік, тіло якого виявили поруч з місцем перестрілки, яка мала відношення до протесту, як вважає поліція.
У Сент-Луїсі відставний співробітник поліції був застрелений мародерами.
Масові протести в США почалися після смерті афроамериканця Джорджа Флойда. Його затримала поліція Міннеаполіса 25 травня по підозрою у використанні фальшивих купюр. Під час затримання офіцер натиснув Флойду на горло, при цьому Флойд намагався пояснити, що не може дихати. Пізніше затриманий помер в лікарні.
Акції протесту почалися в Міннеаполісі, але швидко поширилися і на інші міста, охопивши ряд штатів. До вихідних демонстрації переросли в безлади, зіткнення з поліцією і погроми.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп назвав протести в США актами тероризму та закликав губернаторів ввести нацгвардію
У Міннеаполісі встановили режим надзвичайної ситуації через заворушення, пізніше влада ввела комендантську годину. Також комендантську годину ввели в десятках інших міст, в тому числі в Вашингтоні і Нью-Йорку.