Очікувалося, що міністри на заходах агітуватимуть за конституційну реформу в Туреччині. Б.Їлдирим назвав розмову з канцлеркою "продуктивною".
Туреччина "дещо змінить свою тактику в кампанії перед референдумом", сказав прем'єр-міністр. Деталей, утім, Б.Їлдирим не називав. Турецький прем'єр також підтвердив зустріч міністрів закордонних справ двох країн наступного тижня для обговорення конфліктного питання.
Раніше в суботу міністр юстиції Туреччини дорікнув А.Меркель у дистанціюванні від дій місцевої влади трьох міст Німеччини, які заборонили заходи за участі турецьких посадовців. Виступи в Німеччині важливі для представників турецької влади, оскільки тут проживає близько 1,4 мільйона турків, які матимуть право голосу на референдумі.
Загалом у ФРН проживають близько трьох мільйонів осіб турецького походження - це наслідок програми трудової міграції у 1960-70-их роках. Турецька діаспора у Німеччині - найбільша у світі. Нагадаємо, референдум щодо реформи, яка значно посилить повноваження президента Туреччини, призначений на 16 квітня.
У Німеччині також різко розкритикували ув'язнення цього тижня в Туреччині журналіста німецького видання Die Welt Деніза Юджеля, якого президент країни Реджеп Таїп Ердоган звинуватив у "шпигунстві" на користь ФРН.