zhinocha-zbirna-ukrayini-z-futzalu-zdobula-pershu-zvityagu-u-kvalifikatsiyi-do-yevro-2019

Жіноча збірна України з футзалу здобула першу звитягу у кваліфікації до Євро-2019

• 9784 переглядiв

КИЇВ. 14 вересня. УНН. У Черкасах жіноча збірна України з футзалу провела поєдинок відбору на чемпіонат Європи-2019 проти команди Білорусі, повідомляє кореспондент УНН.

Дубль Попової за перші 15 хвилин ускладнив ситуацію на паркеті, однак “жовто-блакитним” вдалося прийти до тями та забити чотири м’ячі у відповідь. Усі чотири взяття воріт відбулися у другій половині. На 2 хвилині тайму Форсюк вразила ворота, відправивши м’яч між ніг воротарю. Далі забила Дубовицька, якій відскочив ігровий снаряд на дальню штангу.

Переможний гол на рахунку Дударчук. В той момент наші спортсменки грали в більшості. На передостанній хвилині поєдинку Сидоренко встановила остаточні цифри на табло — 4:2.

Ця перемога дозволила команді України набрати 4 очки і піднятися на 2-е місце в групі 3. Перше — з чотирма очками посідає збірна Угорщини. Білорусь після двох ігор має 3 очки, Казахстан — останній з нулем балів.

Додамо, що 15-го вересня відбудеться заключний тур у групі 3. Україна змагатиметься з аутсайдером — Казахстаном.