za-krok-do-olimpiyskoyi-medali-ukrayinka-starikova-posila-chetverte-mistse-u-zmagannyakh-iz-velotreku

За крок до олімпійської медалі: українка Старікова посіла четверте місце у змаганнях із велотреку

• 24304 переглядiв

КИЇВ. 5 серпня. УНН. 25-річна українська спортсменка Олена Старікова на Олімпіаді-2020 у Токіо посіла четверте місце у змаганнях із велотреку (дисципліна кейрін). Про це повідомляє УНН із посиланням на дані офіційного сайту змагань.

Сьогодні у Токіо відбувся фінальний олімпійський велозаїзд. Олена Старікова відстала від лідера всього на 0,396 с.

У цих змаганнях брала участь ще одна українка — Любов Басова. Вона фінішувала шостою.

У Львівському управлінні молоді та спорту зазначили, що у змаганнях із велотреку (кейрін) взяли участь 40 учасниць. Тому те, що наші спортсменки увійшли до фіналу, — “великий успіх без перебільшення”.

Додамо

На Олімпійських іграх 2008 року "бронзу" в жіночих змаганнях з велотреку здобула українка Леся Калітовська.