vzyali-revansh-budivelnik-zdolav-bk-kharkivski-mavpi

Взяли реванш: “Будівельник” здолав БК “Харківські Соколи”

• 14861 переглядiв

КИЇВ. 14 листопада. УНН. “Будівельник” впевнено переміг “Харківських Соколів” у Києві, зрівнявши рахунок у сезонному протистоянні в українській баскетбольній Суперлізі, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

“Будівельник” не дав супернику так легко атакувати і якщо в першій чверті підопічні Плеханова ще трималися у рахунку поруч з господарями, то далі “Будівельник” почав йти у відрив.

Рахунок 45:31 після першої половини в першу чергу був зумовлений більшою кількістю кидків киянами — 38 проти 27 при майже рівній точності. А ще у гостей було одразу 13 втрат. По перерві столичні гравці не дали супернику наздогнати себе — 80:71.

Кращим гравцем матчу став Гордон з дабл-даблом (24 очки та 13 підбирань). У Клавелла 21 очко.

Варто відзначити, що у наступному своєму матчі “Будівельник” 18 листопада зійдеться з “Одесою”, а “Харківські Соколи” 19 листопада продовжать свою серію виїздів матчем у Запоріжжі.

“Будівельник” виграв 10 матчів при 4-х поразках і йде другим у таблиці.