viznachivsya-drugiy-finalist-ukrayinskoyi-khokeynoyi-ligi-2

Визначився другий фіналіст Української хокейної ліги

• 10852 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. У Херсоні відбувся шостий поєдинок у півфінальній серії плей-офф чемпіонату УХЛ між місцевим “Дніпром” і донецьким “Донбасом”, повідомляє УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Більш впевнено в першому періоді матчу виглядав “Донбас”, який з перших же хвилин показав, що націлений завершити серію в Херсоні. Через три хвилини це вилилося в результат — Микита Мілєхін закинув першу досить швидку шайбу в ворота “Дніпра”.

На екваторі періоду Хомутов отримав пошкодження і його в воротах замінив Олег Петров, однак і цей голкіпер не зміг захистити “щук” від пропущеного гола. На 13-й хвилині матчу Олександр Костиков красиво відпрацював захисників і відправив шайбу точно в дев’ятку воріт Петрова. Таким чином, на першу перерву команди пішли за переваги донецького клубу.

Повернутися в гру “щуки” змогли через п’ять хвилин після старту другого періоду — Олексій Янішевський красиво низом відправив шайбу між щитків Трифонова і відіграв одну шайбу. Однак, до кінця періоду вболівальники, навіть попри велику кількість небезпечних моментів біля воріт обох команд, закинутих шайб так і не побачили.

Третя двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої — “Донбас” володів перевагою, а “Дніпро” намагався відігратися і зрівняти рахунок у матчі. Незважаючи на це, рахунок в третьому періоді змінився тільки на останніх секундах зустрічі, коли Філіп Пангелов-Юлдашев відправив шайбу в порожні ворота “Дніпра”, встановивши остаточний рахунок 3:1 на користь донеччан.

Таким чином, “Донбас” з рахунком в серії 4:2 вийшов у фінал плей-офф чемпіонату УХЛ.

Зазначимо, у битві за головний трофей турніру “Донбас” зійдеться з “Кременчуком”.