ukrayinskiy-biatlonist-a-prima-potrapiv-do-top-10-sprintu-v-pchenchkhani

Український біатлоніст А.Прима потрапив до топ-10 спринту в Пченчхані

• 15051 переглядiв

КИЇВ. 3 березня. УНН. Український біатлоніст Артем Примав посів 10-е місце у спринтерський гонці в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону у корейському місті Пхенчхан, повідомляє УНН.

За рахунок чистої стрільби українець Артем Прима міг претендувати на першу в кар'єрі медаль на етапах Кубків світу, проте низька швидкість подолання останнього кола завадила нашому співвітчизнику виграти нагороду – 10 місце (0 промахів) +1:07,7 хвилини відставання.

Лідери "жовто-блакитної" збірної Дмитро Підручний та Сергій Семенов фінішували 16 і 25-м відповідно. У Д.Підручного 2 кола штрафу, у С.Семенова одне.

Переможцем змагань став австрієць Юліан Еберхард (0) 23:11,1 хвилини. Срібна медаль в активі американця Луола Бейлі (0) +40,7 с. Лідер загального заліку Кубку світу француз Мартен Фуркад фінішував 3-м (2) +45,4 с.

Примітно, що 10-те місце А.Прими є 4-м кращим показником спортсмена в кар'єрі на етапах Кубків світу .

Зауважимо, що гонку пропустив ряд біатлоністів: Сімон Шемпп (3), Йоханнес Тінгнес Бьо (4), Еміль Свендсен (9), Онджей Моравець (12), Ларс Хельге Біркланд (27), Фредрік Ліндстрем (28), Даніель Мезотич (32).

Додамо також, завтра відбудуться дві гонки переслідування на Кубку світу в Південній Кореї.

Як повідомляв УНН, Ю.Джима потрапила до квіткової церемонії у спринті Кубка світу.