ukrayinski-yunaki-peremogoyu-zavershili-grupoviy-etap-turniru-v-slovachchini

Українські юнаки перемогою завершили груповий етап турніру в Словаччині

• 9608 переглядiв

КИЇВ. 11 травня. УНН. Юнацька збірна України (футболісти не старші 2000 року народження) здобула перемогу з великим рахунком в останньому матчі групового раунду турніру у Словаччині, повідомляє УНН з посиланням на ФФУ.

Підопічні Сергія Попова поєдинком проти збірної Казахстану завершили груповий етап міжнародного турніру “Кубок Словаччини”.

Після двох поразок на старті змагань від Чехії та США “синьо-жовті” певною мірою реабілітувалися, обігравши казахстанців — 4:1. Рахунок на 29-й хвилині відкрив Сікан. На 46-й Ісаєнко подвоїв перевагу українців. Інтрига в матчі відродилася на 57-й хвилині, коли суперник зумів відіграти один м’яч. Проте Холод на 60-й і той самий Ісаєнко на 68-й хвилині довели рахунок до розгромного.

Додамо, що посів третій рядок турнірної таблиці у своїй групі, команда Попова зіграє в матчі за п’яте місце із третьою збірною іншого квартету, якою став Уельс.