ukrainska-borchynia-aida-kerimova-vyborola-zoloto-yevropy-z-borotby-u-20

Українська борчиня Аїда Керімова виборола золото Європи з боротьби U-20

• 15846 переглядiв

Українська борчиня стала чемпіонка Європи з боротьби U-20. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

Українська спортсменка Аіда Керимова стала чемпіонкою Європи з боротьби U-20 у ваговій категорії до 50 кг. Вона впевнено пройшла до фіналу і здобула золото, не залишивши шансів представниці Швейцарії. Варто зазначити, що на шляху до чемпіонства Аіда не віддала жодного балу своїм суперницям.

Крім Аіди Керимова, за нагороди боролися ще дві українки. Марія Неміш (до 55 кг) та Олександра Рибак (до 68 кг) змагалися за бронзу, але, на жаль, поступилися у своїх поєдинках і посіли підсумкове п’яте місце у своїх категоріях.

Українські черлідери тріумфують на чемпіонаті Європи, здобувши 5 золотих медалей03.07.24, 23:01