uchasnik-kiyivskogo-finalu-lch-peremig-portu-u-pershomu-chvertfinali-turniru

Учасник київського фіналу ЛЧ переміг "Порту" у першому чвертьфіналі турніру

• 9792 переглядiв

КИЇВ. 10 квітня. УНН. На стадіоні "Енфілд" відбувся перший чвертьфінальний поєдинок Ліги чемпіонів за участі "Ліверпулю" та "Порту", передає кореспондент УНН.

Вже у дебюті баталії господарі відкрили рахунок – Фірміно знаходячись в штрафній знайшов передачею Кейта, який завдав пострілу і від ноги опонента м'яч влетів у сітку (5 хв). Вже в середині тайму "мерсисайдці" одержали комфортну перевагу в два м'ячі і не відпустили її. Александр-Арнольд прострілом низом знайшов Роберта Фірміно – 2:0.

Примітно, що у 19 матчах в Англії "дракони" з Португалії не виграли жодного разу.

Додамо, що переможець даної пари за підсумком двох матчів зіграє в 1/2 фіналу проти "МЮ" або "Барселони".

Нагадаємо, що "Ліверпуль" поступився "Реалу" у київському фіналі Ліги чемпіонів сезону 2018-19 років.