"На підконтрольній українському уряді території у сільській місцевості прийом інтернет-послуги, саме мобільного інтернету, він дуже важкий. Він там є, але мені б хотілося б, щоб він був розширений для того, щоб люди могли споживати контент", - сказав він.
І завдяки цьому, за словами Д.Золотухіна, "не буде ніяких підстав говорити про те, що це або українська, або російська сторона, або якась пропаганда".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мінінформполітики шукатиме у ЗМІ та українському інтернеті заборонену інформацію
"І, власне, розвиток цієї інфраструктури для нас був би дуже сприятливий. Питання в тому, що, не зважаючи на наші функції і зобов'язання інформаційної політики, звісно, головним органом тут є НКРЗІ. Менше з тим, це навіть не залежить від державної діяльності, бо в нас ще є комерційні гравці, які мають, власне, вирішити між собою якісь питання. Відповідно є регулятор, комерційні гравці і це дуже багатоскладова система, яку треба узгодити", - зазначив заступник міністра.
Д.Золотухін розповів, що на сьогодні проводиться аналіз щодо інтернет-доступу на підконтрольну частину Донбасу.
"На жаль, зараз нічим похизуватися не можна, але, я думаю, що це важливий напрямок нашої роботи. Тому що інтернет - це дуже важливий канал доставки контенту інформації. І відповідно пріоритетом стосовно цього питання є Донецька і Луганська області зі зрозумілих причин... За оцінками деяких експертів, там є реальна спроможність знайти рішення", - підкреслив він.