Так, у 2016 році Байбородіна, що є подругою депутата Сергія Рибалки, почала здобувати ступінь магістра за спеціальністю “Право” у КНУ імені Тараса Шевченка. Щоправда, для вступу на денну форму навчання їй не вистачило балів — у рейтинговому списку Байбородіна посіла 578 місце, в той час, як зарахували на денну форму навчання лише перших 340 абітурієнтів.
Також Байбородіна пробувала потрапити на бюджетну форму навчання (як денну, так і заочну). Однак зароблених балів їй вистачило лише для зарахування на заочну та платну форму навчання.
Додамо, що річна вартість навчання на здобуття ступеня магістра за спеціальністю “Право” в КНУ становить орієнтовно 30 тис. грн.
Нещодавно ведуча програми “Світське життя” Катерина Осадча поцікавилася у Байбородіної, чим та займається, і розповідаючи про свою освіту, дівчина сказала: “Я вчуся зараз на журналіста в інституті Тараса Шевченка, але... я вчуся на юриста (посміхається, — ред.). Я не хочу "бути по професії"... я не хочу працювати за професією”.
Однак, рейтингові списки вступників, що включають дані абітурієнтів (2010 — 2017 рр, — ред.), бажаючих вступити до ВНЗ України, свідчать протилежне — прізвище Байбородіної як абітурієнта спеціальностей, дотичних до журналістики, там відсутнє.
Плутанина з освітою і незмога стати студенткою денної форми навчання не завадили Байбородіній стати співавтором цілого законопроекту стосовно регулювання ринку криптовалют в Україні. Мова про документ під назвою “Про стимулювання ринку криптовалют та їх похідних в Україні” № 7183-1. Зареєстрував його депутат Рибалка, з яким у Байбородіної романтичні стосунки.
Щоправда, згодом проект закону їх спільного авторства піддали жорсткій критиці низка експертів, Верховна рада та НБУ.
У Bitcoin Foundation його, зокрема, назвали безглуздим. А Генеральний директор інвестиційно-банківської компанії European Capital Management Вадим Браїловський заявив, що ініціатива радикала та його подруги є не більше ніж політичним популізмом.
Попри критику, Рибалка все одно намагається просувати свою із Байбородіною законодавчу ініціативу, уникаючи при цьому коментарів щодо її низької якості.