sogodni-viznachatsya-pershi-pivfinalisti-ligi-chempioniv-2

Сьогодні визначаться перші півфіналісти Ліги чемпіонів

• 10203 переглядiв

КИЇВ. 16 квітня. УНН. У Турині та Барселоні пройдуть перші два поєдинки у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

“Аякс” гостюватиме у “Ювентуса” після нічиєї в першому чвертьфінальному матчі з рахунком 1:1. У разі успіху “Стара синьйора” вийде в півфінал втретє за п’ять сезонів. “Аякс” не грав у півфіналі з сезону 1996/97, коли поступився якраз Туріну. Роком раніше амстердамці програли “Ювентусу” в фіналі.

“Аякс” виграв лише два з 13 єврокубкових матчів з “Ювентусом” і жодного з 1974 року. “Ювентус” не поступався в останніх десяти зустрічах з клубами з Нідерландів, а з останніх семи виграв п’ять.

“Ювентус” амстердамцям в Турині ще не програвав (3 виграші і 2 нічиї), хоча і забив всього один гол в двох останніх матчах на своєму полі. Правда, італійці при цьому і не пропускали.

В другому протистоянні на “Камп Ноу” зустрінуться “Барселона” та “Манчестер Юнайтед”.

У першому чвертьфінальному матчі з “Барселоною” єдиний гол у свої ворота забив захисник “МЮ” Люк Шоу. Суперники “синьо-гранатових” забили вже 14 автоголів, що є повторенням рекорду турніру. “Барселона” виграла вперше за сім гостьових матчів плей-оф , причому за цей час каталонці забили лише два м’ячі.

Іспанці виграли три останні очні зустрічі, включаючи фінали 2009 і 2011 років. За “МЮ” залишилися обидва попередніх двоматчевих поєдинки.

Загалом команди провели між собою в єврокубках 12 матчів. “МЮ” домігся трьох перемог, а “Барса” — п’яти, включаючи два виграних фінали.

Окрім того, “Барселона” ніколи не програвала “МЮ” вдома — дві перемоги і дві нічиїх. При цьому внічию завершилися якраз два останні матчі.

Додамо, що обидва протистояння стартуватимуть о 22:00.