shakhtar-zdobuv-peremogu-nad-benfikoyu-u-gri-pley-off-ligi-yevropi

"Шахтар" здобув перемогу над "Бенфікою" у грі плей-офф Ліги Європи

• 17480 переглядiв

КИЇВ. 20 лютого. УНН. Харківський ОСК "Металіст" прийняв донецький "Шахтар" і лісабонську "Бенфіку" у першій грі 1/16 фіналу Ліги Європи, повідомляє кореспондент УНН.

Перший гольовий момент у грі завершився взяттям воріт португальців. Після удару Мораеса на добиванні влучно зіграв Марлос.

Проте після повтору системи "VAR" гол був відмінений через невеликий офсайд Марлоса. Згодом біля воріт "червоних орлів" виник інший момент – кіпер здійснив сейв після удару Віктора Коваленка.

Серія швидких пасів в карній зоні гостей призвела до влучного пострілу у нижній кут від Алана Патріка на 56 хвилині – 1:0. Далі "VAR" знову став ключовим моментом у грі. За підсумками відеоповтору арбітр відмінив гол Тавареша, але призначив пенальті через удар по нозі Кривцова, який реалізував Піцці.

Через п'ять хвилин Тайсон запресингував опонента, відібрав м'яч, а простріл Мораеса закінчився голом Коваленка - 2:1.

Додамо, що гра у відповідь пройде у Лісабоні 27 лютого.