“Закон націлений на прискорення приватизації. Тобто ми вводимо деякі жорсткі норми саме щодо переведення активів від міністерств і відомств до Фонду держмайна. На жаль, повинен констатувати, що саме цей трансфер, він буксує — різний саботаж на різних рівнях. Треба з цим боротися. Тобто відповідальність встановлена тим директорам відповідних підприємств, які долучені до буксування тих процесів”, — сказав І.Білоус.
Також І.Білоус зазначив, що у Фонді переймаються мотивацією співробітників ФДМУ і хотіли б повернути норму щодо забезпечення гідної заробітної плати і стимулювання тих співробітників, які працюють саме на підготовку і на продаж.
“Відповідно, якщо закон буде введений, буде певна реорганізація і реструктуризація у Фонді Держмайна, який стане більш, напевно, комерційним і запропонує людям зарплату не 2 тис. грн, а трохи більше, якщо вони продають великі підприємства”, — сказав І.Білоус.
Нагадаємо, за словами І.Білоуса, більшість об’єктів малої приватизації мають вік від 50 до 150 років, 10% об’єктів малої приватизації становлять радянські сауни.