rukh-u-menshosti-vtrimav-nichiyu-u-matchi-autsayderiv-upl

“Рух” у меншості втримав нічию у матчі аутсайдерів УПЛ

• 10184 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. На “Арені Львів” відбувся поєдинок 5-го туру елітного дивізіону чемпіонату України з футболу. “Рух” приймав “Львів”, передає УНН з посиланням на сайт УПЛ.

“Рух” виходив на поєдинок фаворитом, утім, цей статус довелося переглянуті: господарі поля залишились у меншості (вилучення Парамонова на 67 хвилині), тож змушені були коригувати як тактичну схему, так і план дій на полі. Одразу після цього “Львів” заграв сміливіше, натомість “чорно-жовті” якийсь час мали дещо розгублений вигляд.

По перерві перевага гостей стала відчутнішою: вони частіше атакували, більше тримали м’яч. Діючи в меншості, “Рух”, тим не менше, знайшов у собі сили на фінальний штурм воріт суперника, що міг завершитися голом — точніше, автоголом, однак у підсумку гра пройшла без забитих м’ячів (0:0).

Примітно, що це було перше протистояння нового львівського дербі. Ця по-справжньому бойова нічия навряд чи задовольнила якусь команду. Зокрема, “Львів”, який продовжив уже 17-матчеву серію без перемог.

Додамо, команди замикають таблицю — “Львів” (1) останній, “Рух” (2) — передостанній.