restart-apl-klub-zinchenka-rozgromiv-londonskiy-arsenal

Рестарт АПЛ: клуб Зінченка розгромив лондонський "Арсенал"

• 13242 переглядiв

КИЇВ. 18 червня. УНН. У баталії першого змагального туру після відновлення Англійської Прем'єр-ліги в гості до "Манчестер Сіті" завітав лондонський "Арсенал", передає кореспондент УНН.

В компенсований арбітром час до першого тайму, помилка оборонця у власній карній зоні коштувала "канонірам" пропущеного голу. Рахім Стерліг з гострого кута розстріляв Бернда Лєно.

У дебюті другої 45-хвилинки Давід Луїс отримав пряму червону картку за затримку Мареза у власній штрафній. Пенальті реалізував Кевін де Брюйне. В додатковий до матчу час (арбітр додав одразу 11 хвилин) Філ Фоден додав м'яч до сітки після того, як ігровий снаряд відлетів від стійки – 0:3.

Відзначимо, що українець Олександр Зінченко увесь поєдинок провів на лаві для запасних.

Окрім того додамо, в іншому поєдинку "Астон Вілла" та "Шеффілд Юнайтед" розписали мирову 0:0.