real-ta-barselona-ne-zmogli-probitisya-do-pivfinalu-kubku-ispaniyi

"Реал" та "Барселона" не змогли пробитися до півфіналу Кубку Іспанії

• 11409 переглядiв

КИЇВ. 9 лютого. УНН. У Мадриді та Більбао відбулися поєдинки чвертьфінального етапу Кубку Іспанії з футболу, повідомляє УНН з посиланням на сайти клубів-учасників.

Мадридський "Реал" вдома приймав "Реал Сос'єдад" і пропустив в середині тайму від Мартіна Едегора, права на якого належать саме "галактікос". На початку другої частини дубль Ісака призвів ситуацію до розгромної (0:3).

Згодом Марсело зменшив відставання, але 10 хвилин знадобилося гостям аби повернути різницю в три м'ячі (1:4). В останній 10-хвилинці забивали Родріго та Начо, але на більше їх не вистачило – 4:3.

Натомість каталонська "Барселона" поступилася "Атлетіку" з Більбао через один пропущений гол у виконанні – від Вільямса в компенсований час (1:0).

Додамо, іншими півфіналістами стали "Гранада" та "Мірандес".