"Президенти домовилися, що цілі заявлені грандіозні (договором 1999 року про союзну державу — ред.) І вони не повинні змінюватися. Це перехід на уніфіковане податкове законодавство, створення єдиних ринків нафти, газу і електроенергії, створити єдиний парламент і уряд з певними повноваженнями, коли незалежні Росія і Білорусь віддають наверх певні управлінські функції з обов'язковим виконанням. Таке завдання зараз вирішується", — сказав він.
За інформацією посла, є 31 дорожня карта щодо інтеграції Росії та Білорусі, 20 з них "абсолютно погоджені" після зустрічі прем’єрів обох країн.
До 7 грудня, коли відбудеться зустріч Путіна та Лукашенка у Москві, треба "знайти компроміс й мінімізувати розбіжності", повідомив Семашко. "Над цим і працюємо, а далі останнє слово буде за президентами країн", — сказав посол.
Створити єдиний ринок Росії і Білорусі у дорожніх картах передбачено до 2021 року, додав Семашко.
Нагадаємо, Білорусь не підпише дорожні карти щодо інтеграції з Росією, якщо вони будуть суперечити її конституції і загрожувати її суверенітету. Про це заявив президент республіки Олександр Лукашенко