За версією Мінфіну США, компанія дозволила особам, які перебувають в Криму, а також на Кубі, в Ірані, Судані та Сирії, скористатися її послугами електронного гаманця, хоча мала можливість встановити їх фактичне місцезнаходження і знала, що американським компаніям заборонено надавати їм відповідні послуги.
“В результаті цього користувачі, що знаходяться в Криму, на Кубі, в Ірані, Судані та Сирії, мали можливість створювати і використовувати електронні гаманці з цифровою валютою на платформі BitGo, а також здійснювати операції з цифровою валютою”, — йдеться в документі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Палата представників США подолала вето Трампа з оборонного бюджету, де передбачено 250 млн доларів для України
Після окупації Криму Росією, США та ЄС в березні 2014 року розпочали вводити санкції. Перша хвиля індивідуальних санкцій стосувалася насамперед представників керівництва самого Криму, а також обмеженого числа росіян, що мали відношення до подій в анексованому півострові. Ці санкції регулярно розширюють у зв’язку з подіями в Донбасі.
Нагадаємо, раніше Кремль визнав, що санкції США проти “Північного потоку-2” — “ускладнять реалізацію проекту”.