peremoga-nad-latsio-vivela-inter-v-lideri-seriyi-a

Перемога над "Лаціо" вивела "Інтер" в лідери Серії А

• 11743 переглядiв

КИЇВ. 16 лютого. УНН. У центральному протистоянні 22-го туру чемпіонату Італії з футболу (Серії А) "Інтер" завдав поразки римському "Лаціо", передає УНН з посиланням на сайти команд.

Найкращим у першій половині став габаритний форвард господарі Ромелу Лукаку. Бельгієць відзначився з пенальті на 22 хвилині, а також забив на останній хвилині тайму – 2:0. У другій половині зустрічі "Лаціо" скоротив відставання після точного удару Гонсало Ескаланте, але останнє слово залишилося за "Інтером" – м’яч на рахунку Лаутаро Мартінеса.

Як наслідок 3:1, що дозволило "нерадзуррі" набрати 50 очок і на один бал випередити "Мілан". "Лаціо" йде 7-м (40).

Доповнення

В інших баталіях відзначимо виграш "Роми" над "Удінезе" – 3:0, "Сампдорії" над "Фіорентиною" – 2:0, а "Аталанта" Маліновського та Коваленка вирвали три очки із ФК "Кальярі" – 1:0.