overtaym-dopomig-viznachiti-drugogo-finalista-kubka-ukrayini-z-basketbolu

Овертайм допоміг визначити другого фіналіста Кубка України з баскетболу

• 11264 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. У поєдинку “Хімік” — “Київ-Баскет” став відомим другий фіналіст Кубка України з баскетболу, передає кореспондент УНН.

У першій чверті 8 набраних очок Нельсона дозволили господарям паркету піти на першу перерву — 13:9. Загалом половина гри проходила в захисній манері від команд, що позначилося на нерезультативному рахунку — 28:25 на користю южненців.

На старті третьої 10-хвилинки “Хімік” пішов у більший відрив (35:26) і довгий час передував у рахунку. У заключній чверті кияни вирівняли становище, але при рахунку 58:59 закинули лише 1 із 4-х штрафних — 59:59 і овертайм.

В овертаймі рішучі дії Нельсона, Саллівана і блок-шоти партнерів принесли “Хіміку” звитягу 76:68. У переможців 28 очок і 11 підбирань здобув Нельсон, 23 і 14 пд додав Салліван, 17 — у Зотова. За киян 15 має Мессі, по 14 очок у Джейкобса і Павлова.

Додамо, у фіналі Кубка “Хімік” протистоятиме “Дніпру”.