"Завершується 2019 рік, тому хочу підвести перші результати нашої роботи за два місяці. З листопада, після завершення організаційного етапу, розпочався прийом звернень до Служби освітнього омбудсмена. А до цього проведена державна реєстрація установи, відкриті рахунки та фінансування, зроблене первинне облаштування офісу у приміщенні Національного авіаційного університету. Сформовано штат Служби: 15 осіб у складі трьох відділів: юридичного, медіа та аналітики, психолого-методичної підтримки", - йдеться у повідомленні.
Вказано, що за два місяці також створили сайт освітнього омбудсмена та сайт для прийому звернень від учасників освітнього процесу. Також була проведена інформаційна компанія.
"Але найголовніше в нашій роботі - це захист прав учасників освітнього процесу. За два місяці до нас надійшло 225 звернень та запитів щодо порушених прав", - повідомили в Службі.
Зазначається, що найбільше скарг надійшло щодо мобінгу, булінгу, конфліктних ситуацій та насильства між учасниками освітнього процесу.
Нагадаємо, в освітнього омбудсмена розповіли, як написати заявку про булінг.
Також нагадаємо, 12 липня в Україні обрали освітнього омбудсмена.