olimpik-zavdyaki-peremozi-nad-chornomoretsem-zberig-propisku-v-upl

"Олімпік" завдяки перемозі над "Чорноморецем" зберіг прописку в УПЛ

• 8172 переглядiв

КИЇВ. 13 травня. УНН. На стадіоні “Динамо” ім. Лобановського у Києві за присутності 500 уболівальників донецький “Олімпік” прийняв одеський “Чорноморець” у зустрічі 31-го туру УПЛ, повідомляє УНН з посиланням на сайт донеччан.

Поєдинок почався в неспішному темпі, обидві команди прощупували слабкі сторони один одного. Моментів було небагато, в обороні суперники діяли грамотно і холоднокровно. Зате боротьби було в достатку. Господарі все ж грали гостріше, саме вони більше атакували і загрожували воротам. Вони ж і досягли успіху наприкінці баталії.

На 87-й хвилині зустрічі Пасіч не дав м’ячу піти за лицьову, скинув на Балашова, який потужно прострілив — м’яч потрапив у Люльку, від якого закотився в сітку — 1:0.

Таким чином, завдяки автоголу Люльки на останніх хвилинах, “Олімпік” (36 очок) напередодні останнього туру став недосяжним для “Зірки” (31) та гарантував собі подальше перебування в елітному дивізіоні.