meksikanskiy-klub-stav-tretim-pivfinalistom-klubnogo-chempionatu-svitu-z-futbolu

Мексиканський клуб став третім півфіналістом Клубного чемпіонату світу з футболу

• 11416 переглядiв

КИЇВ. 5 лютого. УНН. Мексиканський ФК "Тігрес" завдав поразки південнокорейському "Ульсану" в чвертьфінальному поєдинку Клубного чемпіонату світу з футболу, інформує УНН з посиланням на сайт ФІФА.

Тріумфатор Ліги чемпіонів КОНКАКАФ впорався із супротивом переможця азіатської Ліги чемпіонів. У переможців дублем відзначився французький форвард Андре-П'єр Жиньяк (38 хв, 45 + 5, з пенальті). У складі південнокорейського клубу відзначився Кім Кі Хі (24) – 2:1.

Зазначимо, що зустріч пройшла на стадіоні "Ахмад бін Алі" в Катарі, який у 2022 році прийматиме чемпіонат світу.

У півфіналі на "Тігрес" чекає випробування у вигляді гри із бразильським "Палмейрасом", який 31 січня став переможцем Кубка Лібертадорес. Матч пройде 7-го лютого.

В заключному чвертьфіналі турніру зійдуться ФК "Аль-Духаіль" та "Аль-Ахлі". Переможець майбутнього протистояння вийде у півфіналі на мюнхенську "Баварію".