maybutniy-supernik-zbirnoyi-ukrayini-ne-zumiv-peremogti-likhtenshteyn

Майбутній суперник збірної України не зумів перемогти Ліхтенштейн

• 23229 переглядiв

КИЇВ. 8 червня. УНН. Збірна Фінляндії перед відбірковою грою до Мундіалю-2018 з Україною, в рамках спарингу на стадіоні "Верітас" провела матч з командою Ліхтенштейну, повідомляє УНН з посиланням на Футбольну асоціацію Фінляндії.

Під завершення першої 20-хвилинки фіни провели результативну атаку. Подача зі стандарту, а саме штрафного, призвела до точного удару головою Мехмета Хетемая. Скандинави не змогли розвинути успіх і навіть втримати позитивний результат. На 61 хвилині Йенсен отримав м'яч на підступах до чужого штрафного майданчику і почав зміщуватися з м'ячем до центру поля.

Згодом фін обрізався при передачі захисникам, чим скористався Хаслер і встановив фінальний результат – 1:1.
Склад Фінляндії - Яаккола, Уронен (Арківуо, 46), Райтала, Мойсандер, Лам (Маркканен, 70), Лод (Хямяляйнен, 51), Хетемай (Гальстен Стенкілсон, 55), Ризики, Ояла (Вяйсянен, 46), Йоел Пог'янпало, Пуккі (Йенсен , 55).

Додамо, що вже 11 червня в рамках шостого туру відбіркового циклу ЧС-2018 Україна зіграє в гостях з Фінляндією.