liga-yevropi-fk-roma-pid-orudoyu-fonseki-zavdav-porazki-kolektivu-trokh-ukrayintsiv

Ліга Європи: ФК "Рома" під орудою Фонсеки завдав поразки колективу трьох українців

• 13878 переглядiв

КИЇВ. 21 лютого. УНН. В одному з поєдинків 1/16 фіналу Ліги Європи італійська "Рома" вдома приймала "Гент" українських гравців Романа Безуса, Романа Яремчука і Ігоря Пластуна, передає УНН.

Швидкий гол вдався колективу Паулу Фонсеки. На 13 хвилині провал у центрі захисту коштував "Генту" пропущеного м'яча від Переса. Асистентом виявився Джеко. Ближче до завершення тайму жовту картку отримав наш Роман Безус, який небезпечно зіграв ногою. Рахунок більше на табло не змінювався – 1:0.

Примітно, що обидва здорові футболісти збірної України – Безус і Пластун вийшли у стартовому складі гостей. Роман отримав жовту картку й був замінений на 74-й хвилині, а Ігор відіграв повну зустріч.

Додамо, матч-відповідь відбудеться в Генті 27 лютого.