kolishniy-klub-konoplyanki-probivsya-v-chvertfinal-kubku-nimechchini

Колишній клуб Коноплянки пробився в чвертьфінал Кубку Німеччини

• 18176 переглядiв

КИЇВ. 5 лютого. УНН. У Гельзенкірхені відбувся поєдинок 1/8 фіналу Кубку Німеччини "Шальке" приймав "Герту", передає УНН з посиланням на сайти команд.

Для вияснення команди, якій дістанеться путівка в чвертьфінал, колективам необхідно було провести додаткові екстра-тайми. Основний час завершився бойовою нічиєю 2:2. У першій половині за “Герту” забивали Копке та зірковий новачок з “Мілану” Пентек. Тільки голи на 76 і 82 хвилинах від Каліджурі та Харіта врятували “кобальтових”.

Переможний м’яч за клуб, в якому раніше виступав Євген Конополянка, на 115 хвилині забив Раман. Причому команди завершували гру 10 на 10 — у господарів вилучили Вагнера, а у гостей Торунарігу.

Відзначимо, що в інших матчах “Айнтрахт” Ф обіграв “РБ Лейпциг” 3:1, а “Вердер” завдав поразки “Боруссії” Д 3:2.