klub-zozuli-zberig-propisku-v-ispanskiy-segundi

Клуб Зозулі зберіг прописку в іспанській Сегунді

• 9713 переглядiв

КИЇВ. 3 червня. УНН. Іспанський ФК “Альбасете” українського форварда Романа Зозулі провів заключний матч чемпіонату Сегунди сезону 2017/18 років, повідомляє УНН з посиланням на сайт “Альбасете”.

У поєдинку 42-го туру в гостях “Альбасете” змагалося із середняком турнірної таблиці “Тенеріфе”. На 25 хвилині гості вийшли вперед (гол за Де Ла Хозем), але на 75 хвилині “Альбасете” упустив три очки (Акоста) — 1:1.

Зозуля вийшов у стартовому складі і був замінений на 74 хвилині.

Таким чином, “Альбасете” після 42 турів набрав 49 очок і посів 17-е місце, випередивши на одне очко “Леонеса”, який зайняв 19-е місце і вилетів в третій дивізіон. Також понизилися у класі дублі “Барселони”, “Севільї” і “Ла Хойя Лорка”.

Натомість перепустки в Прімеру отримали “Райо Вальєкано” і “Уеска”.

Додамо також, 28-річний нападник провів у даному сезоні 29 матчів за “Альбасете” в Сегунді, забив 9 м’ячів при 3 асистах.