klub-zozuli-zaznav-porazki-fanati-rayo-valyekano-vchergove-obizvali-ukrayintsya

Клуб Зозулі зазнав поразки: фанати "Райо Вальєкано" вчергове обізвали українця

• 12971 переглядiв

КИЇВ. 11 червня. УНН. В іспанській Сегунді відбулося догравання поєдинку 20-го туру за участі "Райо Вальєкано" і "Альбасете" українського форварда Романа Зозулі, повідомляє УНН з посиланням на сайт команди.

Зустріч, яка була перервана через образи в бік українця, розпочалася одразу з другого тайму при рахунку 0:0. "Альбасете" другий тайм проводив у меншості, адже в грудні отримав вилучення Сільвестре.

"Райо Вальєкано" скористалося грою в більшості та перемогло 1:0. Автором голу став Адвінкула.

Зазначимо, що Зозуля провів повний поєдинок. За другий тайм він віддав 8 передач 3 з яких були точними.

Варто відзначити, що перед поєдинком фанати "Райо Вальєкано" вивісили банери біля домашньої арени з написом: "Зозуля був і залишається нацистом".