kiyiv-basket-proviv-poyedinok-z-overtaymom-u-kubku-yevropi-fiba

“Київ-Баскет” провів поєдинок з овертаймом у Кубку Європи ФІБА

• 14042 переглядiв

КИЇВ. 15 грудня. УНН. Столичний “Київ-Баскет” двічі не втримав переможний рахунок, поступившись в овертаймі італійській “Реджані” у матчі другого групового етапу Кубка Європи ФІБА, передає УНН з посиланням на пресслужбу ФБУ.

“Київ-Баскет” відверто невдало провів першу половину зустрічі. Третю чверть “Київ-Баскет” провів у спробах зрівняти рахунок, і це вдалося команді Багатскіса за 3:19 до кінця — 42:42.

Останню чверть основного часу обидві команди провели результативно — йшли врівень поки що “Київ-Баскет” трьома вдалими атаками не забезпечив собі відрив +7 за півтори хвилини до кінця, але гості зуміли зрівняти рахунок та перевести гру в овертайм. “Київ-Баскет” мав 18 секунд на останню атаку, щоб уникнути овертайму, але Кеффі свій кидок не влучив.

В овертаймі вже “Реджана” отримала суттєву перевагу в 6 очок, але кияни вирівняли ситуацію на майданчику і вийшли вперед. Все вирішувалось на останніх хвилинах — при +1 “Київ-Баскет” не реалізував свою атаку, а гостям дозволив набрати майже з сиреною переможні 2 очки — 79:80.

Кращим у складі киян став Ейвері Вудсон, на рахунку якого 23 очки, та Томпсон — 16.
В активі киян одна перемога при одній поразці в групі, а італійці виграли дві гри.

У наступному матчі 12 січня “Київ-Баскет” вдома буде приймати німецький “Крайльсхайм”.