karyera-novogo-trenera-dnipra-1-pochalasya-z-rozgromnogo-fiasko

Кар’єра нового тренера "Дніпра-1" почалася з розгромного фіаско

• 12620 переглядiв

КИЇВ. 27 вересня. УНН. ФК "Олександрія" на КСК "Ніка" вийшла переможцем із протистоянням з "Дніпро-1", передає кореспондент УНН.

Матч пройшов в України з футболу.

У дебюті зустріч, яка пройшла в рамках четвертого туру чемпіонату, голкіпер "Дніпра-1" Богдан Сарнавський не прикрив власний кут воріт при ударі Безбородька, який став перший результативним у грі. Через кілька хвилин Сарнавський двічі оформив сейви.

На 37 хвилині Третьяков бездоганно закрутив м'яч зі штрафного, надіславши м’яч над стінкою з гравців у рамку воріт (2:0).
Команда Шарана продовжувала домінувати на полі та забила третій та четвертий м’яч у другому таймі. Перший із них виявився курйозним. М'яч при подачі зі штрафного встигла потрапити до штанги, а потім від грудей оборонця Сватка влетіла у сітку "Олександрії".

Далі Валерій Лучкевич забив гол, який став окрасою поєдинку. На 78 хвилині правий захисник Адамюк з лівої ноги поцілив у ближній нижній кут воріт "Олександрії", але голкіпер Білик не врятував команду (4:1).

Зазначимо, "Олександрія" з 6 очками піднялася на 4 рядок чемпіонату. "Дніпро-1" передостанній в таблиці – один пункт.